close
تبلیغات در اینترنت
توافق نامه شرکت در برنامه ها

گروه کوه نوردی اوج رفسنجان
برنامه های گروه کوه نوردی اوج رفسنجان
قالب وبلاگ
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
جستجو

پيوندهای روزانه
پشتیبانی

 

قوانین شرکت در برنامه های گروه کوه نوردی و طبیعت گردی اوج رفسنجان

بسمه تعالی

توافقنامه شرکت در برنامه های گروه کوه نوردی و طبیعت گردی اوج رفسنجان

 

اینجانب............................. فرزند................... متولد.................. به شماره شناسنامه... ....... ....... ........... که در این قرارداد با نام "گردشگر" ، "مسافر"  یا "کوه نورد "شناخته می شوم، ضمن تایید اطلاعات شناسنامه ای فوق و آگاهی از بندهای ذکر شده ذیل، در کمال صحت، سلامت و آزادی، آمادگی خود را برای شرکت در برنامه سفر .. ......... ......... ............. در مورخه    /  /        13تا     /    /      13اعلام می دارم. همچنین، بدین وسیله اعلام می دارم که سابقه هیچ گونه بیماری خاص از قبیل بیماری های قلبی، آسم، صرع و مشابه نداشته و هیچ ممنوعیتی برای فعالیت فیزیکی، تحرک، پیاده روی، کوله کشی، اقامت در چادر، خانه روستایی و مشابه اینها ندارم.


شماره تلفن برای تماس ضروری: 1- ثابت.. ... ... ........... 2- موبایل ..... ... ............3- موبایل...... ... .........
1-تعاریف

1-1-گروه: به مجموعه حال حاضر که فعالیت های گردشگری در قالب آن انجام می شود اطلاق می گردد.

2-1-گردشگر ، مسافر یا کوه نورد : به هر شخص حقیقی که در برنامه های گروه شرکت می کند اطلاق می گردد.

3-1-سرپرست یا مسئول: برنامه ریز گروه را می گویند. سرپرست یک نفر واحد است که به همراه معاونین و جانشینان خود سرپرستی برنامه را بر عهده دارد.

4-1-جلودار و عقب دار: افرادی هستند که توسط سرپرست تعیین شده و در هنگام حرکت در ابتدا و انتهای گروه حرکت می کنند

5-1-سایت گروه دامنه ی http://www.oujrafsanjan.com  است.

2-قوانین کلی

1-2-شرکت تمامی افراد در برنامه های سفر منوط به اطلاع و اجازه خانواده هر فرد بوده و تمامی افراد با امضاء این توافقنامه اخذ این اجازه و اطلاع را تایید می نمایند. شرکت افراد زیر 18 سال در تمامی برنامه های سفر منوط به همراهی و یا اجازه کتبی سرپرست فرد می باشد.

2-2-امضاء کنندگان این توافق نامه بدین وسیله با آگاهی کامل، تمام مسئولیت هر نوع حادثه احتمالی در طول سفر را شخصا بر عهده می گیرند. در صورت بروز هر حادثه ای حق پیگیری و شکایت از مسئولین گروه، سرپرست و سایر دست اندرکاران برنامه، از گردشگر و وکلای قانونی و قراردادی ایشان اعم از خانواده، وکیل و... سلب می شود .

3-2- با توجه به وجود حیوانات وحشی و حشرات موذی در مناطق طبیعی ایران، غیرقابل کنترل بودن شرایط آب و هوایی، وجود آلودگی در آب، هوا و خوراکی های مناطق طبیعی و... گردشگر بدین وسیله مسئولیت بروز هر نوع حادثه و بیماری در این ارتباط را شخصا بر عهده می گیرد.

4-2- برنامه های این گروه در قالب سفرهای کوه نوردی و طبیعت گردی اجرا می شود. به همین دلیل وجود کمبود در برخی شرایط اجتناب ناپذیر است. قبل از هر سفر، شرایط سفر، سختی ها و مشکلات آن در حد امکان عنوان می شود. شرکت افراد در برنامه به معنای اطلاع کامل از شرایط، دشواری ها و کمبودها است.

5-2- اطلاعیه ها و مکتوباتی که در سایت و انجمن گروه اعلام می شود مهم بوده و لازم است شخص از آنها مطلع باشد. عدم اطلاع از این مکتوبات حقی را برای گردشگر ایجاد نمی کند.

3-شرایط بیمه
1-3-تمام افراد شرکت کننده در برنامه سفر، باید دارای بیمه باشند. شرایط بیمه و میزان پرداخت هزینه های درمان و خسارت از طرف شرکت بیمه تعیین می گردد.
2-3- در صورت بروز هر حادثه و ایجاد خسارت مالی و جانی به گردشگر،  موسسه بیمه جبران خسارت خواهد کرد. اما در صورت عدم موفقیت شخص در مطالبه از بیمه ، مدیران گروه و سرپرست برنامه هیچگونه مسئولیتی در قبال پرداخت غرامت و خسارت بر عهده نمی گیرد..
4- در طول سفر

1-4- در طول سفر تبلیغ و معرفی تورها، آژانس های مسافرتی، شرکت های هرمی و همچنین فعالیت های سیاسی و... مجاز نیست. فعالیت های اقتصادی، فرهنگی، مذهبی و... نیز باید با هماهنگی سرپرست برنامه صورت گیرد.

2-4- همراه داشتن تجهیزات و مایحتاج مورد نیاز برای هر سفر وظیفه گردشگر است. کسب اطلاع از لیست این تجهیزات و مایحتاج بر عهده شخص گردشگر می باشد.

3-4- مراقبت از اشیاء و تجهیزات گردشگر بر عهده گروه و سرپرست نیست و در صورت ایجاد خسارت در این رابطه مسئولیت بر عهده شخص گردشگر خواهد بود.

4-4- رعایت قوانین کشور ایران، شئونات و پوشش اسلامی، حریم های اخلاقی بین آقایان و خانم ها و رعایت حقوق سایر گردشگران در کلیه برنامه ها ضروری است.

5-4- اقامت در چادر مشترک تنها برای افراد متاهل و محارم با شرط به همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر مجاز است.

6-4- حمل و استفاده از مواد مخدر و مشروبات الکلی و به طور کلی مواد و تجهیزاتی که حمل و نگهداری و استفاده آنها در قانون جرم شمرده می شود مجاز نیست.
7-4- استفاده از قلیان در طول سفر مجاز نیست. به منظور احترام به حقوق همسفران، کشیدن سیگار و پیپ در نقاطی که در دید سایر افراد گروه می باشد مجاز نمی باشد.

8-4- در جهت حفظ امنیت گروه در محیط های طبیعی، گردشگر موظف است پیوسته همراه دیگر گردشگران بوده و به راهنمایی ها و هشدارهای مسئولین برنامه توجه کند.

9-4- در برخی از برنامه ها با توجه به شرایط جوی و یا وضعیت جاده ها و یا هرگونه اتفاق پیش بینی نشده و ناگهانی ممکن است تغییراتی در سفر گروه داده شده و حتی بخشی از آن حذف شودکه بر حسب نیاز سرپرست تصمیم گیری خواهد کرد. اعتراض به این تصمیم گیری ها مجاز نیست.

10-4-از شوخی های بی مورد و خطرناک جداً پرهیز شود. در صورت بروز هر حادثه ای در این ارتباط تمام مسئولیت بر عهده شخص ناقض این بند است.

11-4- آسیب رساندن به طبیعت، آلوده کرده محیط زیست و اذیت و آزار جانوران در این گروه مجاز نیست.

5- توجهات

1-5- حق انتشار تصاویر و فیلم های سفر با گروه و سرپرست بوده و انتشار آنها با مجوز مسئول گروه و موافقت اشخاص حاضر در تصویر ممکن است.و گردشگر حق انتشار تصاویر دیگران در هیچ سایت یا مکانی بدون اجازه ندارد .

2-5- در صورت عدم رعایت هریک از موارد فوق الذکر، مسئولان برنامه می توانند شخص را در هر لحظه ای از گروه منفک نموده و در صورت نیاز در اختیار مسئولین انتظامی قرار دهند. در این شرایط گردشگر حق هیچگونه اعتراضی و شکایتی به سرپرست و گروه را ندارد.

3-5- حق انتشار و استفاده از شماره تماس، ایمیل و سایر روش های ارتباطی افراد حاضر در برنامه، صرفا با گروه و سرپرست بوده و افراد، تحت هیچ شرایطی اجازه استفاده از آنرا بدون کسب تکلیف از مدیر گروه ندارند.

4-5- این توافق نامه در یک نسخه 5 عنوان و 27 بند تدوین گردیده و امضاء یا ارسال آن و یا شرکت افراد در برنامه ها به منزله پذیرش تمام قوانین و شروط ذکر شده است.

 درباره : آیین نامه گروه , توافق نامه شرکت در برنامه ها ,
بازدید : 840
[ دوشنبه 20 آذر 1391 ] [ دوشنبه 20 آذر 1391 ] [ عباس سرباز پور ]
.: Weblog Themes By graphist :.

::

اعضاء
ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟عضویت در سایت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
درباره وبلاگ

گروه کوهنوردی و صعودهای ورزشی اوج رفسنجان

آخرين مطالب
برنامه سه ماهه پاییز تاریخ : دوشنبه 31 شهریور 1393
پرداخت شهریه سالانه 93 تاریخ : جمعه 17 مرداد 1393
تسلیت تاریخ : یکشنبه 17 اسفند 1393
صعود بین المللی دهه فجر تاریخ : سه شنبه 21 بهمن 1393
کوشاه93 تاریخ : یکشنبه 16 شهریور 1393
صعود به موستاق آتا تاریخ : پنجشنبه 13 شهریور 1393
جفتان مرداد93 تاریخ : پنجشنبه 06 شهریور 1393
الوند مرداد93 تاریخ : پنجشنبه 06 شهریور 1393
موضوعات
صعود های فنی
صعود های زیر 4000 متر
برنامه های گلگشت
تقویم سالانه
آیین نامه گروه
آموزش گروه
آموزش کوه نوردی
اطلاعات دقیق کوه های ایران
اخبار
نظرسنجی برنامه های اجرا شده
تصمیمات هیأت مدیره گروه
مختصات جی پی اس(gps) کوهها
جزئیات برنامه ها
همایشها
آمار سایت
بازديدهاي امروز : 76 نفر
بازديدهاي ديروز : 527 نفر
كل بازديدها : 534,984 نفر
بازدید این ماه : 603 نفر
بازدید ماه قبل : 6,784 نفر
کل نظرات : 81 عدد
كل مطالب : 177 عدد
كل اعضا : 102 عدد
افراد آنلاین : 1 نفر
امکانات وب
جستجو در سایت گروه کوه نوردی اوج:

Google      Yahoo     
کد متن افکت دار