close
تبلیغات در اینترنت
گروه کوه نوردی اوج رفسنجان - 9

گروه کوه نوردی اوج رفسنجان
برنامه های گروه کوه نوردی اوج رفسنجان
قالب وبلاگ
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
جستجو

پيوندهای روزانه
پشتیبانی

 

گزارش بازدید از کلوتهای شهداد:

شهداد شهری گرمسیری و تاریخی  و کم جمعیت از توابع شهرستان کرمان  در 64 کیلومتری شرق شهر کرمان و در ورای دیواره های کوهستانی سیرچ و جفتان در حاشیه غربی کویر لوت ایران واقع شده است.مختصات جغرافیایی آن 30.25.01 شمالی  و 57.42.27 شرقی و ارتفاع آن از سطح دریا451 متر(416 متر در ویکیپدیا) میباشد.نام باستانی آن (خبیص) به معنای چرب و شیرین میباشد که  تا حدودی برگرفته از خرمای آن منطقه است.محصول غالب آن خرما و در گذشته نچندان دور مرکبات بوده است.

بقیه د ادامه مطلب....ادامه مطلب

درباره : گلگشت داخل استانی ,
برچسب ها : کلوت شهداد،بازدید،طبیعت گردی،کوهنوردی ,
بازدید : 1335
[ سه شنبه 05 دي 1391 ] [ سه شنبه 05 دي 1391 ] [ عباس سرباز پور ]

تقویم برنامه سه ماهه زمستان 91 در ادامه مطلب

هر کدام از دوستان که مطلبی یا عکسی از هر یک از برنامه ها دارند جهت اطلاع بقیه و کمک به سرپرست اون برنامه لطفا به مدیریت سایت ارسال کنند تا در ادامه مطلب قرار داده بشه.ادامه مطلب

درباره : تقویم سالانه , تقویم سه ماه زمستان 91 ,
بازدید : 1429
[ شنبه 25 آذر 1391 ] [ شنبه 25 آذر 1391 ] [ عباس سرباز پور ]

 

دوست عزیزمان آقای کرمانیان زحمت کشیده و یکسری جزوه ی بسیار مفید فراهم نموده اند.

جزوه ها بصورت فنری روی  برگه ی A4 می باشد .

30 % تخفیف ویژه ی اعضای گروه فقط تا تاریخ 30 دی ماه 91

 

جزوه ی کارآموزی برف    191 صفحه        قیمت 9500 تومان      اعضاء(30% تخفیف) 6650 تومان

جزوه ی کارآموزی سنگ نوردی  174 صفحه    قیمت 9000 تومان    اعضاء(30% تخفیف) 6300 تومان

جزوه ی کارآموزی پیشرفته سنگنوردی105 صفحه  قیمت 6500تومان     اعضاء(30% تخفیف) 4550 تومان

جزوه ی کارآموزی کوهپیمایی عمومی108 صفحه  قیمت 6500 تومان    اعضاء(30% تخفیف) 4550توماندرباره : آموزش گروه , آموزش کوه پیمایی ,
بازدید : 719
[ سه شنبه 21 آذر 1391 ] [ سه شنبه 21 آذر 1391 ] [ عباس سرباز پور ]

 

قوانین شرکت در برنامه های گروه کوه نوردی و طبیعت گردی اوج رفسنجان

بسمه تعالی

توافقنامه شرکت در برنامه های گروه کوه نوردی و طبیعت گردی اوج رفسنجان

 

اینجانب............................. فرزند................... متولد.................. به شماره شناسنامه... ....... ....... ........... که در این قرارداد با نام "گردشگر" ، "مسافر"  یا "کوه نورد "شناخته می شوم، ضمن تایید اطلاعات شناسنامه ای فوق و آگاهی از بندهای ذکر شده ذیل، در کمال صحت، سلامت و آزادی، آمادگی خود را برای شرکت در برنامه سفر .. ......... ......... ............. در مورخه    /  /        13تا     /    /      13اعلام می دارم. همچنین، بدین وسیله اعلام می دارم که سابقه هیچ گونه بیماری خاص از قبیل بیماری های قلبی، آسم، صرع و مشابه نداشته و هیچ ممنوعیتی برای فعالیت فیزیکی، تحرک، پیاده روی، کوله کشی، اقامت در چادر، خانه روستایی و مشابه اینها ندارم.


شماره تلفن برای تماس ضروری: 1- ثابت.. ... ... ........... 2- موبایل ..... ... ............3- موبایل...... ... .........
1-تعاریف

1-1-گروه: به مجموعه حال حاضر که فعالیت های گردشگری در قالب آن انجام می شود اطلاق می گردد.

2-1-گردشگر ، مسافر یا کوه نورد : به هر شخص حقیقی که در برنامه های گروه شرکت می کند اطلاق می گردد.

3-1-سرپرست یا مسئول: برنامه ریز گروه را می گویند. سرپرست یک نفر واحد است که به همراه معاونین و جانشینان خود سرپرستی برنامه را بر عهده دارد.

4-1-جلودار و عقب دار: افرادی هستند که توسط سرپرست تعیین شده و در هنگام حرکت در ابتدا و انتهای گروه حرکت می کنند

5-1-سایت گروه دامنه ی http://www.oujrafsanjan.com  است.

2-قوانین کلی

1-2-شرکت تمامی افراد در برنامه های سفر منوط به اطلاع و اجازه خانواده هر فرد بوده و تمامی افراد با امضاء این توافقنامه اخذ این اجازه و اطلاع را تایید می نمایند. شرکت افراد زیر 18 سال در تمامی برنامه های سفر منوط به همراهی و یا اجازه کتبی سرپرست فرد می باشد.

2-2-امضاء کنندگان این توافق نامه بدین وسیله با آگاهی کامل، تمام مسئولیت هر نوع حادثه احتمالی در طول سفر را شخصا بر عهده می گیرند. در صورت بروز هر حادثه ای حق پیگیری و شکایت از مسئولین گروه، سرپرست و سایر دست اندرکاران برنامه، از گردشگر و وکلای قانونی و قراردادی ایشان اعم از خانواده، وکیل و... سلب می شود .

3-2- با توجه به وجود حیوانات وحشی و حشرات موذی در مناطق طبیعی ایران، غیرقابل کنترل بودن شرایط آب و هوایی، وجود آلودگی در آب، هوا و خوراکی های مناطق طبیعی و... گردشگر بدین وسیله مسئولیت بروز هر نوع حادثه و بیماری در این ارتباط را شخصا بر عهده می گیرد.

4-2- برنامه های این گروه در قالب سفرهای کوه نوردی و طبیعت گردی اجرا می شود. به همین دلیل وجود کمبود در برخی شرایط اجتناب ناپذیر است. قبل از هر سفر، شرایط سفر، سختی ها و مشکلات آن در حد امکان عنوان می شود. شرکت افراد در برنامه به معنای اطلاع کامل از شرایط، دشواری ها و کمبودها است.

5-2- اطلاعیه ها و مکتوباتی که در سایت و انجمن گروه اعلام می شود مهم بوده و لازم است شخص از آنها مطلع باشد. عدم اطلاع از این مکتوبات حقی را برای گردشگر ایجاد نمی کند.

3-شرایط بیمه
1-3-تمام افراد شرکت کننده در برنامه سفر، باید دارای بیمه باشند. شرایط بیمه و میزان پرداخت هزینه های درمان و خسارت از طرف شرکت بیمه تعیین می گردد.
2-3- در صورت بروز هر حادثه و ایجاد خسارت مالی و جانی به گردشگر،  موسسه بیمه جبران خسارت خواهد کرد. اما در صورت عدم موفقیت شخص در مطالبه از بیمه ، مدیران گروه و سرپرست برنامه هیچگونه مسئولیتی در قبال پرداخت غرامت و خسارت بر عهده نمی گیرد..
4- در طول سفر

1-4- در طول سفر تبلیغ و معرفی تورها، آژانس های مسافرتی، شرکت های هرمی و همچنین فعالیت های سیاسی و... مجاز نیست. فعالیت های اقتصادی، فرهنگی، مذهبی و... نیز باید با هماهنگی سرپرست برنامه صورت گیرد.

2-4- همراه داشتن تجهیزات و مایحتاج مورد نیاز برای هر سفر وظیفه گردشگر است. کسب اطلاع از لیست این تجهیزات و مایحتاج بر عهده شخص گردشگر می باشد.

3-4- مراقبت از اشیاء و تجهیزات گردشگر بر عهده گروه و سرپرست نیست و در صورت ایجاد خسارت در این رابطه مسئولیت بر عهده شخص گردشگر خواهد بود.

4-4- رعایت قوانین کشور ایران، شئونات و پوشش اسلامی، حریم های اخلاقی بین آقایان و خانم ها و رعایت حقوق سایر گردشگران در کلیه برنامه ها ضروری است.

5-4- اقامت در چادر مشترک تنها برای افراد متاهل و محارم با شرط به همراه داشتن مدارک شناسایی معتبر مجاز است.

6-4- حمل و استفاده از مواد مخدر و مشروبات الکلی و به طور کلی مواد و تجهیزاتی که حمل و نگهداری و استفاده آنها در قانون جرم شمرده می شود مجاز نیست.
7-4- استفاده از قلیان در طول سفر مجاز نیست. به منظور احترام به حقوق همسفران، کشیدن سیگار و پیپ در نقاطی که در دید سایر افراد گروه می باشد مجاز نمی باشد.

8-4- در جهت حفظ امنیت گروه در محیط های طبیعی، گردشگر موظف است پیوسته همراه دیگر گردشگران بوده و به راهنمایی ها و هشدارهای مسئولین برنامه توجه کند.

9-4- در برخی از برنامه ها با توجه به شرایط جوی و یا وضعیت جاده ها و یا هرگونه اتفاق پیش بینی نشده و ناگهانی ممکن است تغییراتی در سفر گروه داده شده و حتی بخشی از آن حذف شودکه بر حسب نیاز سرپرست تصمیم گیری خواهد کرد. اعتراض به این تصمیم گیری ها مجاز نیست.

10-4-از شوخی های بی مورد و خطرناک جداً پرهیز شود. در صورت بروز هر حادثه ای در این ارتباط تمام مسئولیت بر عهده شخص ناقض این بند است.

11-4- آسیب رساندن به طبیعت، آلوده کرده محیط زیست و اذیت و آزار جانوران در این گروه مجاز نیست.

5- توجهات

1-5- حق انتشار تصاویر و فیلم های سفر با گروه و سرپرست بوده و انتشار آنها با مجوز مسئول گروه و موافقت اشخاص حاضر در تصویر ممکن است.و گردشگر حق انتشار تصاویر دیگران در هیچ سایت یا مکانی بدون اجازه ندارد .

2-5- در صورت عدم رعایت هریک از موارد فوق الذکر، مسئولان برنامه می توانند شخص را در هر لحظه ای از گروه منفک نموده و در صورت نیاز در اختیار مسئولین انتظامی قرار دهند. در این شرایط گردشگر حق هیچگونه اعتراضی و شکایتی به سرپرست و گروه را ندارد.

3-5- حق انتشار و استفاده از شماره تماس، ایمیل و سایر روش های ارتباطی افراد حاضر در برنامه، صرفا با گروه و سرپرست بوده و افراد، تحت هیچ شرایطی اجازه استفاده از آنرا بدون کسب تکلیف از مدیر گروه ندارند.

4-5- این توافق نامه در یک نسخه 5 عنوان و 27 بند تدوین گردیده و امضاء یا ارسال آن و یا شرکت افراد در برنامه ها به منزله پذیرش تمام قوانین و شروط ذکر شده است.

 درباره : آیین نامه گروه , توافق نامه شرکت در برنامه ها ,
بازدید : 838
[ دوشنبه 20 آذر 1391 ] [ دوشنبه 20 آذر 1391 ] [ عباس سرباز پور ]

 

 

اطلاعیه

بدینوسیله به اطلاع میرساند برنامه ی کلوتهای شهداد مورخ 23 و 24 آذر

برگزار میگردد

اطلاعات تکمیلی در ادامه مطلبادامه مطلب

درباره : اخبار ,
بازدید : 1231
[ یکشنبه 19 آذر 1391 ] [ یکشنبه 19 آذر 1391 ] [ عباس سرباز پور ]

 

گزارش صعود به کوه علی قوپی:

کوه زیبای  علی قوپی د رمختصات جغرافیایی 08 .30.44 شمالی و 56.01.41 شرقی  با ارتفاع 2260 متر از سطح دریا و با ارتفاع نسبی 570متر در فاصله 37 کیلومتری شمال  رفسنجان و در مسیر راه ارتباطی روستای شمس آباد نوق به دهستان سنگ از توابع زرند قرار دارد.از رفسنجان به روستای شمس آباد 42 کیلومتر و از محل روستا تا محل کوه 12 کیلومتر راه آسفالت است.روستای شمس آباد نوق متبرک به وجود مقدس امامزاده  سید "جلال الدین "برادر بزرگوار حضرت ثامن الحجج (ع) میباشد.وجه تسمیه نام کوه احتمالاً از نام درویشی به همین نام گرفته شده است.

بقیه در ادامه مطلب.....ادامه مطلب

درباره : صعود های فنی زیر 4000 متر ,
بازدید : 947
[ چهارشنبه 15 آذر 1391 ] [ چهارشنبه 15 آذر 1391 ] [ عباس سرباز پور ]

با درود به همه همنوردان

خبر درگذشت مادر ارجمند، مهربان و مؤمن ، همنورد و استاد گرامی حاج حسین عسکری(عمو حسین)  در  ایام سوگواری شهادت جانسوز  سالار شهیدان ،اندوهمان را دو چندان کرد.از خداوند برای ایشان و خانواده محترمشان  صبر و بردباری مسألت داریم.خداوند متعال روح پاکش را با سرورش فاطمه زهراء محشور نماید

در ضمن از کلیه همنوردان دعوت میشود برای شرکت در مجلس ترحیم  ساعت 2 عصر روز دوشنبه91/9/6 در محل دفتر آقای رحیم پور  حضور بهم رسانندبازدید : 615
[ یکشنبه 05 آذر 1391 ] [ یکشنبه 05 آذر 1391 ] [ عباس سرباز پور ]

روز جمعه ۳/۹/۹۱ برنامه صعود به ارتفاعات اودرج به سرپرستی خانمها باقری و علیپور با حضور ۲۳ نفر از اعضا گروه برگزار گردید که به لطف سرپرستی  خو ب  هوای مساعد و جمع  آشنای دوستان بسیار مفرح و دلچسب بود.این اولین برنامه ای بود که به سرپرستی بانوان برگزار شده و محک خوبی بود تا خانمها توانایی خود را در سرپرستی و سایر فعالیتهای جمعی گروه نشان دهند و امیدواریم ازین به بعد شاهد فعالیت مؤثر تر و  نقش پررنگ تری از خانمها در گروه باشیم.درباره : صعود های زیر 4000 متر ,
بازدید : 1182
[ شنبه 04 آذر 1391 ] [ شنبه 04 آذر 1391 ] [ عباس سرباز پور ]

 

گزارش صعود به کوه گردو:

كوه گردو با ارتفاع 3182 متر(در بعضي مراجع3220متر) در مختصات جغرافيايي 30.33.11 شمالي و 56.21.26 درجه شرقي در 38 كيلومتري شمال شرق رفسنجان  در روستاي دره در واقع ده است. ساختار كوه با شيب تند  و در اكثر مكانها صخره اي  و داراي خط الراس زيبايي به طول تقريبي نزدیک به دو كيلومتر در  امتداد جنوب شرقي- به شمال غربي ميباشد.ارتفاع نسبي كوه  از محل روستاي دره در1130 متر و از محل نزدیکترین دره  مجاور كوه 750 متر  ميباشد.مسير دسترسي به كوه از محل روستاي دره در ميباشد  كه از محل قنات تنگل مسير به سمت  شرق و در امتداد رودخانه و سيلاب فصلي  است.از محل تنگل مسير ديگري به سمت شمال  و در جهت كوه صلاتو تفكيك ميشود

بقیه در ادامه مطلب......ادامه مطلب

درباره : صعود های زیر 4000 متر ,
برچسب ها : کوه گردو،صعود،کوهنوردی،اوج، ,
بازدید : 1237
[ پنجشنبه 02 آذر 1391 ] [ پنجشنبه 02 آذر 1391 ] [ عباس سرباز پور ]

 

دلفارد:

مختصات جغرافیایی:

28.59شمالی

57.36 شرقی

ارتفاع از سطح دریا:2117

موقعیت جغرافیایی:151 کیلومتری جنوب کرمان-34 کیلومتری شمال غرب جیرفت

فاصله تقریبی تا رفسنجان:270 کیلومتر

قصد نوشتن سفرنامه ندارم ولی این آیت الهی بر دامان کوهساران نیمه کویری سرزمین پرمهرمان کرمان انچنان جای تمجید دارد که بد نیست با وصف  زیبایی های بی مثالش شریک راهمان باشید.سرزمین آبشارها و کوهها.سرزمین باغستانها و انارستانها.سرزمین سرو و بنه و انجیر

بقیه در ادامه مطلب.....ادامه مطلب

درباره : گلگشت داخل استانی ,
برچسب ها : دلفارد،گروه کوهنوردی اوج،آبشار دلفارد، ,
بازدید : 941
[ پنجشنبه 02 آذر 1391 ] [ پنجشنبه 02 آذر 1391 ] [ عباس سرباز پور ]
.: Weblog Themes By graphist :.

:: تعداد صفحات : 18 صفحه قبل 1 2 ...5 6 7 8 9 10 11 12 13 ...17 18 صفحه بعد

اعضاء
ورود کاربران
نام کاربری :
رمز عبور :

رمز عبور را فراموش کردم ؟عضویت در سایت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
درباره وبلاگ

گروه کوهنوردی و صعودهای ورزشی اوج رفسنجان

آخرين مطالب
برنامه سه ماهه پاییز تاریخ : دوشنبه 31 شهریور 1393
پرداخت شهریه سالانه 93 تاریخ : جمعه 17 مرداد 1393
تسلیت تاریخ : یکشنبه 17 اسفند 1393
صعود بین المللی دهه فجر تاریخ : سه شنبه 21 بهمن 1393
کوشاه93 تاریخ : یکشنبه 16 شهریور 1393
صعود به موستاق آتا تاریخ : پنجشنبه 13 شهریور 1393
جفتان مرداد93 تاریخ : پنجشنبه 06 شهریور 1393
الوند مرداد93 تاریخ : پنجشنبه 06 شهریور 1393
موضوعات
صعود های فنی
صعود های زیر 4000 متر
برنامه های گلگشت
تقویم سالانه
آیین نامه گروه
آموزش گروه
آموزش کوه نوردی
اطلاعات دقیق کوه های ایران
اخبار
نظرسنجی برنامه های اجرا شده
تصمیمات هیأت مدیره گروه
مختصات جی پی اس(gps) کوهها
جزئیات برنامه ها
همایشها
آمار سایت
بازديدهاي امروز : 25 نفر
بازديدهاي ديروز : 416 نفر
كل بازديدها : 533,845 نفر
بازدید این ماه : 1,934 نفر
بازدید ماه قبل : 5,645 نفر
کل نظرات : 81 عدد
كل مطالب : 177 عدد
كل اعضا : 102 عدد
افراد آنلاین : 1 نفر
امکانات وب
جستجو در سایت گروه کوه نوردی اوج:

Google      Yahoo     
کد متن افکت دار